Bursa Yıldırım'da gençlerden 'İyilik Hareketi'

Yıldırım Belediyesi, ‘İyilik Hareketi’ kapsamında gençleri, Hacı Saide Zorlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’ndaki özel gereksinimli çocuklarla buluşturdu.

İyilik Haber Merkezi
İyilik Haber Merkezi
23 Şubat 2022 Çarşamba 20:30
43 Okunma
Bursa Yıldırım'da gençlerden 'İyilik Hareketi'

BURSA (İGFA)- Yıldırım Belediyesi ve Bursa Teknik Üniversitesi öğrencileri, özel gereksinimli çocukları mutlu etmek için ortak projeye imza attı. Özel gereksinimli guruplara karşı farkındalık oluşturmak için düzenlenen etkinlik kapsamında üniversiteli gençler, özel gereksinimli çocuklarla birlikte geri
dönüşüm malzemelerinden süs eşyası yaptı.

Yıldırım Belediyesi olarak toplumun tüm kesimlerini kucakladıklarını vurgulayan Başkan Oktay Yılmaz, “Göreve geldiğimizde hemşehrilerimize sözümüz vardı. İlçemizin sorunlarına şifa olacak hizmetler üreteceğiz demiştik. Bunun için paylaşıyoruz, bir oluyoruz, birlikte hareket ediyoruz. Bu doğrultuda Bursa Teknik Üniversitesi topluluklarından 10 gönüllü gencimizi Hacı Saide Zorlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’ndaki özel gereksinimli çocuklarımızla bir araya getirdik. Gençlerimiz, özel çocuklarımız ile birlikte çok keyifli zaman geçirdi. Gençlerimizle ilçemizin dört bir köşesine iyilik dağıtmaya devam ediyoruz. Yıldırım’ı gençlerimizle yöneteceğiz” dedi.

Son Güncelleme: 23.02.2022 20:38
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol